İnsanları iyileştirmek için – zihinlerini ve bedenlerini iyileştirmek için masaj terapisine girdim.

İnsanları iyileştirmek için – zihinlerini ve bedenlerini iyileştirmek için masaj terapisine girdim.

49ers: C

49ers’ın, bu yıl veya gelecek sezon, oyun kurucu Jimmy Garoppolo’nun yerine 3 numarayı kullanmama konusunda söyledikleri doğruysa, bu pahalı ve boşa giden bir hamle olur. Brandon Aiyuk ve Deebo Samuel ile geniş alıcıda iyi görünüyorlar. George Kittle’da elit bir sonları var. Trent Williams’a sol kanatta kalması için çok para ödediler, ilk rauntta Mike McGlinchey sağ kanadı yönetti.

Virginia Tech’ten Caleb Farley veya Alabama’dan Patrick Surtain II, sınıftaki en iyi kornişlerden biri büyük bir ihtiyacı karşılayabilirdi, ancak bu ikisini de almak için artık çok erken. Yani her şey, Clemson’ın Trevor Lawrence’ı olmayan istedikleri QB’yi elde etmeye bağlı. Eğer BYU’dan Zach Wilson ise, Jetler onları şanssız bırakabilir. Kuzey Dakota Eyaleti’nden Trey Lance veya Ohio Eyaleti Justin Fields ise, 49ers iş başında olurdu. Ancak bir sonraki seviye, QB seçimiyle bir sayı atmalarının maliyeti göz önüne alındığında, Niners üzerinde çok fazla baskı var. Şu ana kadar Kyle Shanahan ve John Lynch’in planlarına biraz sabırla güvenmek kolay oldu.

Lance veya Fields patlarsa, yine dahi olurlar. Ya iflas ederse, Niners, NFC West’i birkaç yıl boyunca geri alma şanslarını engelliyor. Bu yüzden şimdilik San Francisco için ortalama bir not.

Biri David Culley’e yardım etsin lütfen.

Deshaun Watson ve Teksaslılar, görünüşe göre, bu sezonun bir noktasında hala bir bölünmeye gidiyorlar. Kuruluş, Watson’ın kullanılabilirliği konusunda sessiz kaldı, ancak bu Perşembe günü çok az değişti.

Teksaslıların yeni baş antrenörü David Culley, esasen yanan bir odaya bir yığın pizzayla girdiği ve herkesin alevleri söndürmeye çalıştığını gördüğü Donald Glover gifidir; Culley ortaya çıktı "toplanmak&akış" Jim Trotter ve Steve Wyche ile podcast yayınlayın ve Watson’ın organizasyondaki geleceği hakkında biraz şüphe uyandırın.

Houston Texans koçu David Culley, Huddle’daki Deshaun Watson sorusunu ele alıyor&@wyche89 @tewarren ve benimle akış. pic.twitter.com/MB5YYJATgS

— Jim Trotter (@JimTrotter_NFL) 11 Mart 2021

"Şu an itibariyle başlangıç ​​oyun kurucumuz," dedi Culley. "O bizim başlangıç ​​oyun kurucumuz. Olaylar şimdi ile o zaman arasında olur. Ne olacağını göreceğiz."

DAHA: Ayılar, Deshaun Watson veya Russell Wilson için Godfather’a teklif vermeye hazır

"hemen şimdi" Takımın 2021 sezonunun başında Watson’ın Teksaslı olmasına bağlı kaldığı düşünüldüğünde, bu kısım özellikle anlamlıdır. "Hemen şimdi" yani, şu anda ve Culley’nin dediği gibi, işler şimdi ve o zaman arasında değişebilir.

Ancak günün ilerleyen saatlerinde bir basın toplantısında, Culley, Houston’ın oyun kurucu olarak Watson’a olan bağlılığını yinelerken, Watson’ın takıma olan bağlılığının aslında hiç olmadığı kadar güçlü olduğunu ve Watson’ın ayrılmak istediğine dair hiçbir belirtisi olmadığını ima etti. Houston’ın.

David Culley, Deshaun Watson’ın Teksaslılardan ayrılmak istediğinden haberi olmadığını söyledi, yani günüm böyle geçiyor.

— Seth C. Payne (@SethCPayne) 11 Mart 2021

S: Deshaun Watson’a bağlı olduğunuzu söylediniz. Deshaun Watson size bağlı mı?David Culley: “Evet, öyle.”S: Bunu nereden biliyorsun?Culley: “O bir Houston Teksaslı.”

— Kimberley A. Martin (@ByKimberleyA) 11 Mart 2021

#Texans Baş Antrenörü David Culley diyor ki "çok kararlılar" QB olarak Deshaun Watson’a. pic.twitter.com/YC9Cvue6mF

— Jake Asman (@JakeAsman) 11 Mart 2021

. @ChronBrianSmith, David Culley’e @deshaunwatson’ın #Texans’ı terk etme konusundaki fikrini değiştirmeye çalışmasını soruyor pic.twitter.com/zyxZIGs9aY

– SportsTalk 790 (@ SportsTalk790) 11 Mart 2021

David Culley, eğer Deshaun Watson rapor etmezse beklenmedik durum planı hakkında: ‘Şu anda bir acil durum planı yok. O bir Houston Teksaslı. Daha önce de söylediğim gibi, ona bağlıyız.’

— Aaron Wilson (@AaronWilson_NFL) 11 Mart 2021

Culley için bir şeyler hissetmelisin: 65 yaşında NFL baş antrenörü olarak ilk sezonuna girmek ve Watson ile organizasyon arasındaki dramı açıklamak zorunda kalmak zor bir soru. Ve cevaplarına bakılırsa, işe yaramıyor olabilir.

Watson, bildirildiğine göre, organizasyonla tamamen bitti. Birileri buna Culley’i de dahil etmek isteyebilir.

Deshaun Watson’ı temsil eden Avukat Rusty Hardin Çarşamba günü, 18 ayrı masaj terapistinin Houston oyun kurucusuyla deneyimlerini detaylandırdığı ve diğer davalarda aleyhinde iddia edilen davranışın karakter dışı olduğunu ve hepsinin olumlu deneyimleri paylaştığını söylediği bir bildiri yayınladı.

Teksaslı oyun kurucu, 2020’den beri Watson’a uygulanan masajlar sırasında uygunsuz davranış ve cinsel saldırı iddiasıyla yaklaşık iki düzine hukuk davasıyla karşı karşıya.

Boston Globe’dan Ben Volin, Hardin’in Salı günü Twitter’da yaptığı açıklamanın bir bölümünü açıkladı:

Deshaun Watson’ın avukatı Rusty Hardin, Watson’ı destekleyen 18 masaj terapisti olduğunu söylediği bir basın açıklaması yayınladı. İşte bir örnek: pic.twitter.com/MAKPKEsVJm

– Ben Volin (@BenVolin) 31 Mart 2021

DAHA: Deshaun Watson’a karşı açılan davalar, açıklandı

"Bu kadınlar, Deshaun Watson’a yöneltilen suçlamalardan derinden rahatsız olduklarını ve bu iddiaların kendisiyle olan deneyimleri ve ona inandıkları kişilerle tamamen tutarsız olduğunu söylüyorlar." açıklama okunuyor.

"Hepsi Deshaun’un kendilerini hiçbir zaman rahatsız etmediğini veya profesyonel bir masajın kapsamı dışında herhangi bir şey talep etmediğini belirtti. Hiçbiri, aynı Houston avukatı tarafından açılan çok sayıda davada isimsiz davacılar tarafından iddia edilen davranışların hiçbirini yaşamadı."

@Deshaunwatson’ı temsil eden Houston avukatı Rusty Hardin’den, Watson ile birlikte çalışan 1xbet apple ve gönüllü olarak ona desteklerini adlarına ekleyen 18 deneyimli masaj terapistinin ifadelerini içeren açıklama. Aşağıdakiler dört örnek daha: pic.twitter.com/thWiiZiFEI

— Mark Berman (@MarkBermanFox26) 31 Mart 2021

Sports Illustrated’dan Jenny Vrentas, haftanın başlarında "Mary," Houston avukatı Tony Buzbee’nin müvekkil grubunun bir parçası olmayan, ancak Watson’la yaptığı bir masaj sırasında benzer uygunsuz ve cinsel davranış örnekleri olduğunu iddia eden ayrı bir masaj terapisti.

Watson aleyhine ceza davası açılmadı. Houston polisi, Watson’ın dahil olduğu herhangi bir cinsel saldırı kanıtı da almadı.

Toplamda 24 suçlu var.

Mart ayında NFL, Watson’ı araştırdığını doğruladı.

NFL’nin dörtte birinden fazlasının Teksaslı oyun kurucu Deshaun Watson’ın peşinde olduğu bildirildi.

Watson hala cinsel saldırı davalarının ortasında, ancak ilk iddianın ortaya çıkmasından aylar önce, sekiz NFL ekibi Watson hakkında soru sormak için aradı ve bir teklif netleşti.

Houston Chronicle’dan John McClain’e göre, cinsel saldırı ve suistimal iddiaları su yüzüne çıkmadan önce Watson pazarı ısınıyordu: Washington Futbol Takımı, Jetler, Vatanseverler, Yunuslar, Broncos, 49ers, Bears ve Panthers teklif vermeye hazırdı. Watson’ın hizmetleri.

DAHA: NFL Mock Draft 2021: SN’nin eksiksiz 7 turlu baskısı

Teksaslı GM Nick Caserio, birkaç takımın ısırdığı bir teklif savaşının alevlerini körüklemeyi planlıyordu. En dikkate değer olan McClain, Dolphins’in oyun kurucu Tua Tagovailoa ve genel sıralamada 3. sıradan başlayarak büyük bir teklif yapmaya hazır olduğunu bildirdi. Raporda başka teklifler belirtilmedi.

McClain ayrıca, Teksaslıların ilk olarak Ocak ayında bildirildiği üzere Watson için iki adet birinci tur draft hakkı, iki adet ikinci tur draft hakkı ve bir defansif marş aradığını iddia etti.

Teksaslı oyun kurucu, yaklaşık iki düzine kadının Watson’ın suiistimaliyle ilgili çeşitli hesaplarla öne çıktığı cinsel saldırı iddialarından aylar önce, 2021’de daha önce bir takas talep etti. NFL iddiaları araştırıyor. 

Watson, suçlamaları şiddetle reddetti ve avukatı Rusty Hardin, son haftalarda suçlayanları itibarsızlaştırmaya başladı. 

Ticaret piyasası bulanık kalırken, bir şey açık: Watson’ın 2021 sezonunun başlangıcında herhangi bir NFL takımı için üniforma giyip giyemeyeceği belirsiz.

Deshaun Watson, bir masaj sırasında bir kadına cinsel tacizde bulunduğu iddialarını reddediyor.

Teksaslı oyun kurucu Salı günü geç saatlerde, Houston avukatı Tony Buzbee’nin Watson’a dava açıldığını söylediği bir sosyal medya gönderisine yanıt verdi. Avukatın müphem olduğu anlaşılan ifadesinde, cinsel saldırı veya görevi kötüye kullanmadan özel olarak söz edilmedi.

Houston’dan Fox26, cinsel saldırı davasının Watson’la masaj yaptığını iddia eden bir masöz adına açıldığını bildirdi "çok ileri gitti."

Watson yanıtını Salı gecesi geç saatlerde yayınladı ve odaklandığını söyledi. "adını temize çıkarmak:"

pic.twitter.com/ZVb2R2mFlc

— Deshaun Watson (@deshaunwatson) 17 Mart 2021

Tanıtım amaçlı bir davacı avukatının sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşım sonucunda, görünüşe göre bana karşı açılmış bir davadan haberdar oldum. Şikayeti henüz görmedim ama şunu biliyorum: Hiçbir kadına azami saygıdan başka bir şey göstermedim. Davacının avukatı bunun parayla ilgili olmadığını iddia ediyor, ancak dava açmadan önce temelsiz altı haneli bir uzlaşma talebinde bulundu ve ben de hemen reddettim. Onun aksine, bu benim için parayla ilgili değil – adımı temize çıkarmakla ilgili ve bunu yapmak için sabırsızlanıyorum. 

Houston’da yaşayan tanınmış bir avukat olan Buzbee, bölgede birkaç davaya karışmış ve bir keresinde kendisinin bir avukat olduğunu söylemişti. "komşu" ölen eski Teksaslıların sahibi Bob McNair’e.

Buzbee aynı zamanda başarısız bir Houston belediye başkanı adayı, görevdeki Belediye Başkanı Sylvester Turner’a karşı yarışmaya çalışıyor, ancak 2019’da büyük ölçüde yetersiz kalıyor.

25 yaşındaki Watson, Teksaslı organizasyonla dağınık bir boşanmanın ortasında ve franchise ile tekrar oynamayı planlamadığını gösteren raporlarla.

Ashley Solis, Deshaun Watson’ı cinsel saldırı ve tacizle alenen suçlayan ilk kadın oldu.

Masaj terapisti Solis, avukat Tony Buzbee ile birlikte düzenlediği basın toplantısında, topluluk önünde konuşma kararının "gücü geri alın ve kontrolü geri alın."

"Gücü ve kontrolü geri almak için buradayım." Ashley Solis dedi. "Saldırı ve tacizden kurtulan biriyim."

— ProFootballTalk (@ProFootballTalk) 6 Nisan 2021

Deshaun Watson’a dava açan ilk kadın (Tony Buzbee’nin solunda oturan) kendini tanıttı.Benim adım Ashley Solis. Bu ismi hatırla. … Korkmuştum. Artık korkmuyorum.” pic.twitter.com/gWqX6spFmv

– Aaron Reiss (@aaronjreiss) 6 Nisan 2021

Ashley Solis, kamuoyu önünde Deshaun Watson’ı cinsel saldırı ile suçlayan ilk kadın oldu.— gifdsports (@gifdsports) 6 Nisan 2021

"Ben bir saldırı ve tacizden kurtulanım" dedi Solis. "Deshaun Watson benim saldırganım ve tacizcim. Deshaun Watson 30 Mart 2020’de kendi evimde en çok sevdiğim şeyi, masaj terapisini yaparken bana saldırdı ve taciz etti."

Deshaun Watson’ı suçlayan Ashley Solis "En sevdiğim mesleği artık titremeden yapamıyorum… Umarım benim için ne kadar yürek parçalayıcı olduğunu biliyordur." pic.twitter.com/7fl1KKgB16

— gifdsports (@gifdsports) 6 Nisan 2021

Seans sırasında titremeden en çok sevdiğim mesleği artık uygulayamıyorum. Bir müşterinin üzerine koyduğumda ve seansı kısa kesmek zorunda kaldığımda ellerim titriyor. Bunun benim için ne kadar üzücü olduğunu bir bilseydi. İnsanları iyileştirmek, zihinlerini ve bedenlerini iyileştirmek için masaj terapisine girdim. Ruhlarına huzur getirmek için. Deshaun Watson benden çaldı. Bunu benden aldı, büyük gurur duyduğum bir mesleği lekeledi. Watson’ın yüzündeki parıltılar o anda bana hücum ediyor. Penisinin bana dokunmasını düşünüyorum, bu da beni çıldırtıyor. Panik atak, anksiyete ve depresyondan muzdaribim. Deshaun Watson’ın eylemlerinin bir sonucu olarak danışmanlık yapıyorum. Umarım bana duygusal ve fiziksel olarak ne kadar acı çektirdiğini biliyordur. Umarım diğer kurtulanlara ne kadar acı çektirdiğini biliyordur.

Watson, Mart ayının ortasından bu yana çeşitli derecelerde cinsel saldırı ve tacizle suçlanıyor, 22 kadın kendisine karşı çeşitli hukuk davalarına karıştı ve tümü bir tür cinsel saldırı veya taciz iddiasında bulundu. Tüm kadınlar Buzbee tarafından temsil edilir.

Buzbee, Solis’in Houston polisine ifade verdiğini söyledi.

Houston Polis Departmanı, 5 Nisan’da Watson’a karşı bir şikayette bulunulmasının ardından soruşturma başlattı. NFL, Watson’ı kişisel davranış politikası kapsamında soruşturuyor.

"İnsanlar bunu sadece para için yaptığımı söylüyor." dedi Solis. "Bu yanlış. Deshaun Watson başka bir kadına saldırmasın diye şimdi öne çıkıyorum."

Aşağıdaki haber konferansının tamamını görüntüleyebilirsiniz:

O kadar basit değil, sevgili Watson.

Teksaslıların gerçek bir franchise pasörü bulma macerası, 2017 NFL Draft’ın ilk turunda Clemson’dan Deshaun Watson’ı seçmesiyle Houston’da doruğa ulaştı. ve çok sayıda duman ve ticaret söylentisine yol açan franchise.

Teksaslıları son iki sezonda mahveden organizasyonel kaos ve mülkiyetin Jack Easterby’nin sesine ve fikirlerine aşırı güvendiği ve bildirildiğine göre Watson’ın sesini tamamen görmezden geldiği bildirildiğine göre, Watson’ı ayrılmak istediği için suçlamak zor. En iyi sezonunu geride bırakan en iyi beş oyun kurucu, hala genç ve birkaç yıl içinde pazarlık olacağını kanıtlayacak bir kontratı var.

Yukarıdan aşağıya toplam organizasyonel istikrarsızlık, bildirildiğine göre, Watson’ı inanılmaz derecede sinirli ve 2017’de kendisini draft eden ekipten ayrılmaya hazır hale getirdi. İşte Teksaslı organizasyonun birlikte çalışmasını ayrıntılı olarak anlatan raporların ve diğer söylentilerin zaman çizelgesi ve Watson’ın durumdan hoşnutsuzluğu.

DAHA: İşte Deshaun Watson’ın Jets’ten Dolphins’e kadar en iyi takasları

(Getty Resimleri)